Luana vajza superseksi, ja çfarë sekreti të madh fsheh

Luana vajza superseksi, ja çfarë sekreti të madh fsheh

479
0

Luana Vjollca është një nga moderatoret e cila kohët e fundit ka tërhequr shumë vëmendje për shkak të formave të saj fizike, të cilat në fare pak kohë pësuan një ndryshim të madh dhe u rrumbullakosën si krejt papritur. Seksi dhe provokuese, ajo është vënë shpesh në qendër të kritikave për ndërhyrjet estetike që thuhet se ka bërë në fytyrë por edhe në trup, duke zmadhuar të pasmet. Por vetë moderatorja nuk ka pranuar asnjëherë se ka bërë ndërhyrje, duke u shprehur se ndryshimi i saj ka ardhur si pasojë e rritjes, mënyrës së grimit, format e rrumbullakosur si shkak i shtimit në peshë dhe stërvitjes në palestër. E ndërsa kjo nuk mund të vërtetohet, po të shohësh me vëmendje në profilin e saj të Instagramit vërehet një detaj që të tërheq syrin: Në të gjitha fotot e saj me bikini, Luana kujdeset që të mbulojë një pjesë të barkut. A është kjo një rastësi apo biondja seksi fsheh ndonjë detaj që nuk dëshiron që fansat e saj ta pikasin?! Apo ndoshta është penduar për tatuazhin që ka në këtë pjesë të barkut dhe preferon ta mbulojë në këtë mënyrë?!