Lot e melankoli, kujdes nga njerëzit e afërm…Meri Shehu paralajmëron këto dy...

Lot e melankoli, kujdes nga njerëzit e afërm…Meri Shehu paralajmëron këto dy shenja

561
0

Dashi

Duhet te jetoni me te vemendshem sot ne ceshtjet tuaja personale dhe ne investime apo ne diskutime per ceshtjet ekonomike

 

Demi

Nje ceshtje familjare apo personale do ju shqetesoj dhe ndryshimet apo vendimet qe keni marre mund te rezultojne te dhimbshme

 

Binjaket

Jeni ne pritje te henes ne shenjen tuaj dhe kjo do ju marri pak kohe sa ta merrni veten nga ndonje lajm jo shume i kendshem apo nga disa ore jo shume te favorshme

 

Gaforrja

Do keni nje perballje te nje refuzimi ne veprimtarine tuaj qe do ju nderlikoj shume shpirterisht dhe psikologjikisht ne diten e sotme

 

Luani

Nje ceshtje familjare apo biznesi familjar nuk do jene shume te favorshme prandaj duhet te veproni me kujdes dhe me maturi edhe ne marredhenie me njerez te afert

 

Virgjeresha

Sot nje ceshtje qe lidhet me ligjin apo dike qe ndodhet jashte do ju preokupoj dhe ndoshta do nxirrni pak lot dhe pak melankoli.

 

Peshorja

Nje dite e rendesishme kjo per ceshtjet tuaja personale Shpresojme te mos i jepni fund nje lidhjeje apo nje marredhenieje

 

Akrepi

Nje bashkepuntor apo nje partner ne cift do ju lodhi disi sot duke ju bere te merakoseni me shume per kete marredhenie Por e rendesishme eshte qe ju do ndryshoni drejtim

 

Shigjetari

Nje ceshtje pune do ju preokupoj edhe ju dhe ndodhta do ndjeheni se dicka nuk po shkon siduhet ne nje biznes apo pune qe sapo keni filluar.

 

Bricjapi

Dashuria dhe jeta personale do kene shume rendesi sot pasi dikush qe ju do do ju lutet apo do beje gjera qe do ju prekin shume

 

Ujori

Nje ceshtje e rendesishme qe lidhet me udhetimiet kontaktet me jashte apo ndonje ceshtje ligjore do ju preokupoj ne ecuri dhe ndoshta sot do ta ndjeni me shume

 

Peshqit

Nje takim intereant sot me nje femr do jete i rendesishem per ju prk kryesisht ju do jeni ata qe do perpiqeni te drejtoni ngjarjet apo situatat Ju pret nje udhetim