Lori Hoxha i jep fund dyshimit për një romancë me Romeo Veshaj

Lori Hoxha i jep fund dyshimit për një romancë me Romeo Veshaj

86
0

Prej disa kohesh eshte perfolur ne rrjet per nje romance te re mes trashegimtares se “Top Channel”, Lori Hoxha dhe aktorit te humorit Romeo Veshaj. Pas ketyre thashethemeve ka qene Lori ajo qe ka vendosur tu japi fund dyshimeve. Ne nje postim te fundit te saj nje ndjekes e komenton si “kunate” me Bora Zemanin. Por dikush tjeter ka replikuar duke shkruar:”Nuk eshte aq budallaqe sa te lidhet me Romeon,tung.

Ketu ka ardhur reagimi i Lorit duke i dhene ” like” komentit te fundit. Tashme nuk ka me dyshime qe ata nuk jane ne nje lidhje bashke.