Loredana në shoqëri me Cristiano Ronaldon

Loredana në shoqëri me Cristiano Ronaldon

134
0

Loredana ishte mbrëmë në MTV Europe Music Aëards 2019, ku edhe mori çmimin për ‘Performancën më të mirë zvicerane’.

Përpos çmimit dhe gjithë vëmendjes që iu dha këngëtares, kjo bëri edhe një hap tutje.

Loredana takoi yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo-n, i cili u zgjodh pesë herë futbollisti më i mirë në botë.

Madje dyshja realizuan edhe një fotografi bashkë, e Ronaldo duket mjaftë i shoqërueshëm.