Puthje e përqafime, Ledri Vula shfaqet hapur me….

Puthje e përqafime, Ledri Vula shfaqet hapur me….

248
0

 

Reperi Ledri Vula duket se po jeton ditët të mira me të dashurën e tij, Sara Hoxha.

Ai na ka zbuluar së fundi në rrjetet sociale një moment me të dashurën, teksa duken të përqafuar dhe duke u puthur.

Ata kanë qenë të ftua në dasmën e mikut të tyre biznesmen, Petrit Kllokoqi, ata duken tejet të lumtur bashkë.

 

Sara nuk është një person i njohur publik dhe nuk ka preferuar të përfshihet deri tani në jetën e show bizit shqiptar. Ajo ç’ka dihet për të është se jeton prej vitesh në Gjermani.