LIbrazhd, burri ther gruan, më pas i jep fund jetës duke u...

LIbrazhd, burri ther gruan, më pas i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i 7

437
0

Një krim brenda në familje ka tronditur Librazhdin mbrëmjes e sotme.

Një burrë ka maskakruar me thikë gruan e tij dhe më pas është hedhur nga ballkoni i katit të shtatë të pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Viktima është Daut Gjokola 50 vjeç.

Sipas informacioneve te Portalit Vizion, gruaja është transportuar për në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, por nuk ka mundur tu mbijetoje plageve duke nderruar jete.