Leonora Jakupi reagon për sulmin ndaj Arbana Xharrës

Leonora Jakupi reagon për sulmin ndaj Arbana Xharrës

204
0

Përveç reagimeve që erdhën nga sfera politike lidhur me sulmin e mbrëmshëm ndaj tashmë anëtares së re të Partisë Demokratike të Kosovës, reagimet fillojnë të vijnë edhe nga estrada. Është Leonora Jakupi ajo e cila përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ka reaguar ndaj sulmit që iu bë Arbanës. “Mbi gjithcka ajo eshte nene! Turp per shoqërinë tonë” ka shkruar Leonora në profilin e saj në Instagram. Kujtojmë se këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re  dy javë  më parë dhe mbanë titullin ‘Pa asnjë dyshim’.