Leo, leviz Messin “shënon gol” dhe jashtë fushe

Leo, leviz Messin “shënon gol” dhe jashtë fushe

137
0

Leo Messit nuk i ka munguar ndonjëherë vëmendja, por kësaj radhe po bën xhiron e rrjetit për shkak të një videoje ku duket që kap të pasmet e gruas së tij. Kjo nuk është ndonjë gjë ekstreme në fakt, është normale, por duke njohur Messin në fushë, shumica habiten kur ai “shpërthen” jashtë saj.

Të dy ishin në një klub nate duke folur me të tjerë, kur duart e Messit zbritën poshtë. Antonella Roccuzzo nuk bëri asnjë reagim, por momenti nuk mbeti pa u kapur nga të pranishmit.

Madje fansat filluan të komentojnë duke thënë se Messi di të shënojë edhe kur është jashtë fushe.

loading...