Ledri Vula nuk fshihet më, filmohet duke puthur e përqafuar partneren e...

Ledri Vula nuk fshihet më, filmohet duke puthur e përqafuar partneren e tij

136
0

Reperi  i njohur, Ledri Vula, ka qenë gjithmonë mjaft i rezervuar për jetën e tij private. Përflitet prej kohësh se ai është në një lidhje serioze me një vajzë mjaft simpatike, të quajtur Sara Hoxha, edhe pse asnjëri prej të dyve nuk e ka konfirmuar zyrtarisht këtë. Një natë më parë , Ledri ishte i ftuar në dasmën e vëllait të Gjikos, bashkë me Sarën. Dyshja është filmuar teksa ka qenë duke kërcyer dhe Ledri shfaqet duke përqafuar e puthur partneren. Video është publikuar në një prej faqet e fansave të reperit. Nuk dihet se kush ka arritur ta kapë këtë moment në video, por Ledri duket më romantik se asnjëherë.

View this post on Instagram

@ledrivula @sarahoxha wedding mode #ledrivula #ledrizlla

A post shared by ledrivula_fanpage (@ledrivula_fanpage) on

Shperndaje