Ledri Vula flet për pasionin për sportin: Doja të isha futbollist i...

Ledri Vula flet për pasionin për sportin: Doja të isha futbollist i kësaj skuadre

168
0

Ledri Vula është një nga reperët më të famshëm në trojet shqiptare. Mirëpo, preveç muzikës, këngëtari, i ftuar në një emision zbulon se ai ka dashur të bëhet edhe futbollist. Madje ka shkuar të regjistrohet tek klubi i 2 Korrikut në Prishtinë, mirëpo kuotat ishin mbushur dhe për të nuk kishte më vend, raporton gazeta “Sheshi”.

Sinqerisht fillimisht e kam dashur futbollin, por më kujtohet që s’kisha mundur të regjistrohem te 2 Korriku sepse ishte mbushur numri. Më pas fillova me basketboll dhe më hyri shumë në zemër”, tha këngëtari ndër të tjera.