Ledina Çelo ka hapur arkivat e fotografive.

Ledina Çelo ka hapur arkivat e fotografive.

301
0

 

Ledina Çelo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i ka realizuar vite më parë.

 

Këngëtarja në këto fotografi shfaqet atraktive me një minifund dhe bluzë të shkurtër, duke vënë në pah linjat trupore.

 

Këto imazhe, ajo i kishte realizuar në një fotosesionit me Fadil Berishën në vitin 2015 në Nju Jork.

 

 

Për ndryshe, Ledina prej kohësh nuk është aktive me projekte të reja muzikore, por po i përkushtohet familjes.

loading...