Le të ‘plasë’ sherri/ Pak javë para finales, banorët thonë emrat e...

Le të ‘plasë’ sherri/ Pak javë para finales, banorët thonë emrat e 3 shokëve që do të donin me vete

76
0

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP”. Vetëm 4 banorë do kenë mundësi të shkojnë deri në fund.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë veçuar banorët me të cilët dëshirojnë të shkojnë në finale.

 

Zgjedhja e banorëve:

 

Einxhel: Beniada, Monikë dhe Arjola

 

Beniada: Einxhel, Arjola dhe Egzona

 

Monika: Arjola, Einxhel dhe Beniada

 

Ilir: Arjola, Beniada dhe Tani

 

Arjola: Monika, Iliri dhe Beniada

 

Donald: Egzona, Beniada dhe Monika

 

Egzona: Ilir, Donald dhe Arjola

 

Tani: Ilir, Arjola, Donald

 

Ndërkohë që paralelisht me zgjedhjet e banorëve, produksioni hapi dhe një televotim, ku publiku votoi për të preferuarit e tij.

 

4 më të votuarit rezultuan të ishin Iliri, Beniada, Donaldi dhe Einxhel, duke surprizuar kështu Arjolën, e cila nuk e ka fshehur ambicien e saj për të fituar çmimin e madh.