Largohet nga Tv Klan? Ja ku mund ta shohim Ermal Mamaqin

Largohet nga Tv Klan? Ja ku mund ta shohim Ermal Mamaqin

216
0

Prej tre vitesh, Ermal Mamaqi shfaqet çdo të shtunë në emisionin ‘Xing me Ermalin’ në Tv Klan. Miirëpo, një lajm po qarkullon në media të ndryshme, ku sipas indexonline.net, thuhet se do të largohet nga Tv Klan për në Top Channel. Burime pranë produksionit të moderatorit kanë treguar për Indeksonline se kontrata mes Tv Klan dhe Ermal Mamaqit përfundon këtë verë dhe ajo nuk do të rinovohet më. Në këtë mënyrë, ‘Xing me Ermalin’ nuk do të vazhdojë më punimet në këtë institucion mediatik në shtator, kur nis edhe sezoni i ri. Nuk dihet se sa i vërtetë është ky lajm, por mbetet për t’u konfirmuar ose mohuar nga vetë Mamaqi

loading...