LAJM I FUNDIT/ “Mos e ça tr*pin do bëhet më e mira...

LAJM I FUNDIT/ “Mos e ça tr*pin do bëhet më e mira për ty”, reagon Xhemal Qefalia pas përgjimeve

328
0

Pas 10 përgjimeve të reja të “Bild” ka reaguar deputeti i PS-së, Xhemal Qefalia. Në përmjet një statusi në Facebook ai është shprehur se ka komunikuar me një shok fëmijërie.

 

Postimi i Qefalisë

Xhevahire nga Dibra !

Se lloqe Kavaje nuk shkon!

Të përgjosh dhe ta quash krim elektoral pse flet në telefon me një shok fëmijërie dhe shkolle madje ky shoku nuk është as kriminel as person pa integritet, por është ushtarak, oficer kariere!!!

Mirë që ligjet dhe institucionet nuk i njohin por këto kanë filluar të mohojnë dhe marëdhëniet miqësore dhe shoqërore! Qofshin këto që janë!