Lajm i fundit/ Mbytet në det 20-vjeçari

Lajm i fundit/ Mbytet në det 20-vjeçari

541
0

Një tjetër i ri humbi jeten sot. Policia njofton se “rreth orës 13:50, në Currila është mbytur në det shtetasi E.L. 20 vjeç, banues në Durrës.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”. Sapo vjen sezoni veror, incidentet të tilla në det, a liqene janë të shpeshta. Vetëm këtë muaj jane 4 raste. Një 22 vjecar u mbyt në Gjirin e Lalzit, ndersa dy femije u mbyten perkatesisht ne liqenin e Farkes dhe vaskat e peshkut ne Durres.