Ky është momenti më i ëmbël i ditës për Blendi Fevziun (Foto)

Ky është momenti më i ëmbël i ditës për Blendi Fevziun (Foto)

438
0

oooo_1475335743-6403513

Ai është një nga gazetarët më aktivë të momentit dhe një fakt i tillë dëshmohet përmes emisionit të tij “Opinion” , i cili transmetohet 4 herë në javë.

Megjithatë në këtë të shtunë plot diell ndonëse është sërish duke punuar në lap-topin e tij Fevziu ka qëndruar edhe disa çaste me vogëlushen e tij. Duket se ai dëshiron asaj profesionin e gazetarit e për këtë arsye po i “mëson” që tani të shkruaj në tastierë. Fotot në rrjete sociale gazetari e ka shoqëruar me zemra./Gazeta Express/

fevzo_1475335740-8413940