Kush nga moderatoret Shqiptare po behet gati për dasëm .

Kush nga moderatoret Shqiptare po behet gati për dasëm .

127
0

Jeta private e moderatoreve ka tërhequr gjithmonë vëmendje, sidomos kur bëhet fjalë për dikë si Vilma Masha.

Epo, duket se më në fund ka ardhur koha që edhe Vilma të tregojë disa të vërteta lidhur me jetën sentimentale. Dhe këtë gjë e ka bërë në intervistën e saj për “Thumb”, të Aulonës dhe Fatmës, në “ABC News”.

E pyetur nëse ka qenë e lidhur gjatë gjithë kësaj kohe, moderatorja e njohur përgjigjet: “Sigurisht që kam qenë e lidhur dhe jam e lidhur”.

Më pas, Vilma ka shtuar: “Është dikush që më përshtatet mua, që është i thjeshtë dhe nuk ka lidhje me televizionin. Kjo është një gjë shumë e mirë”.

Tashmë ne po presim ftesat e dasmës…/Blitz.al/