Kush është Ledio nga “Zonë e Lirë”?

Kush është Ledio nga “Zonë e Lirë”?

324
0

Të gjithë kemi dëgjuar për Ledion falë Arian Çanit!

“Lëdio të lutem” është shprehja e cila përdorët çdo emision që prezanton regjisorin e njohur të “Zonë e Lirë”.

Por kush është Ledio?

Ai është pjesë e këtij emisioni që prej nisjes së tij para 15 vites. Regjisori Ledio ka mbiemrin Topalli dhe është i martuar me dietologen Rolina Naco dhe së bashku janë prindër të një vajze të vogël.

Përdallim nga Ledio, bashkëshortja e tij është aktive në rrjetet sociale ku poston jo rrallë foto të familjes, por duke kursyer portretin e partnerit.