Kush e emocionoi Monika Kryemadhin sot në Mëngjes!

Kush e emocionoi Monika Kryemadhin sot në Mëngjes!

263
0

 Nga Era Cela

Monika Kryemadhi e cila është cilësuar si një grua e hekur dhe është kthyer në një personazh shumë i dashur për publikun ,shpesh herë ndan me ndjkësit e saj nga jeta personale,nga jeta publike si dhe histori me të shoqin dhe familjen e sajë ,si dhe gëzime dhe hidhërime.Monika është mamaja e tre fëmijëve dhe është një mama shembullore ,Era  vajza më e vogël e familjes konsiderohet si pika më e dobët e Monikës .Era është mjaft aktive në rrjetet sociale  dhe shpesh herë e shikojmë krah masë dhe babai të sajë, madje herën e fundit që Ilir Meta ishte i ftuar për herë të parë si President i Republikës së Shqipëris në Opinion ishte i shoqëruar pikërisht nga Era. Por mëngjesin e sotëm Monika Kryemadhi ka ndarë në faqen e sajë personale të facebook një histori shumë të bukur për vajzën e sajë e cila mund tju bëjë të qeshni por një kohësisht dhe të  prekeni.

 Qoftë një ditë e dielltë dhe e mbushur me gëzim për të gjithë. 
Nisa të bëj një foto me Erën, vajzen time të vogël, që sot do e shoqëroj në festën qe organizon shkolla e saj. Për herë të parë ajo nuk donte të shfaqej me mua në Facebook, pa më dhënë shumë arsye. U desh një mëngjes i bukur si ky për të kuptuar që edhe më e vogla e familjes, e përkëdhelura e të gjithëve tashmë është rritur dhe do të ketë privatësinë e saj. 
Kështu që, bëra një foto me komshiun e ardhshëm. @olticurri