‘Kujdes me përballjet në punë’, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

‘Kujdes me përballjet në punë’, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

624
0

Dashi

 

Do te gjeni nje ambjent te ri qellimesh dhe bashkepunimesh duke lene pas dore disa qellime ekonomike e materiale qe ju kane bllokuar mendjen dhe fushe-pamjen

 

Demi

 

Ka ardhur koha te çlironi veten tuaj dhe roberit tuaj. Nuk mund ti mbani dot me me force dhe pretime. Eskalibur eshte ne doren e atyre qe duan te çlirohen nga ju

 

Binjaket

 

Do te shpetoni nga nje marredhenie mbytese apo institucion i erret qe ju ka mberthyer me rregulla dhe detyrime. Kujdes ne nje perballje qe do beni me nje kundershtarin tuaj ne pune

 

Gaforrja

 

Pavaresisht njerzve te forte qe po perballen me ju ,te gjithe ne nje moment duan pak dashuri dhe afrimitet Kete do ta shfrytezoni per te afruar e zbutur egersirat shpirterore dhe morale

 

Luani

 

Çdo gje perball jush eshte e kunderta juaj. Te gjithe planetet i keni ne kundershtim. Bota tashme nuk rrotullohet rreth jush. Shpetoni ate qe keni me te rendesishme, emrin dhe respektin

 

Virgjeresha

 

Shume rendese e forte ne perditeshmerine tuaj. Ju nuk mund te perballeni me shume pune njeheresh dhe me shume hapje te reja. Ju pret nje kaos shpirteror dhe social nese nuk keni prane njerezit e duhur

 

Peshorja

 

Jeni ne nje moment shume rigjenerues dhe krijues. Diplomacia dhe harmonia qe kerkoni i ben gjerat me te pranueshme, pasi era e ndryshimeve kerkon njerez dhe mirkuptim

 

Akrepi

 

Zinxhiret e se kaluares me kerkesat dhe kuçedrat e pashpirt kane dal ne gjueti dhe duan t’ju marrin edhe nje here nen regjimin e tyre. Do ju duhet te jeni shume mendjehapur per tu çliruar

 

Shigjetari

 

Nje ide e re do ju çlirojë sot apo ne vazhdim te dy javeve nga nje pune e veshtire apo nga nje person shume kerkues ndaj jush dhe qe merr cdo gje nga ju

 

Bricjapi

 

E keni lene pas dore disi jeten personale dhe tashme ajo do ju kthehet ne nje dominuese dhe kerkuese per te gjitha boshlleqet qe i keni lene duke ju uleritur ne koke

 

Ujor

 

Gjashte planete ne shenjen tuaj dhe kjo do te thote shume. Gjithe sistemi diellor eshte aty mjafton te perdorni si duhet forcën e universit dhe te mos lejoni te tjeret t’ju drejtojne

 

Peshqit

 

Shume periudhe e ngarkuar shpirterore. Shume energji dhe shume bllokim i cili vjen nga nje Dem zoterues i cili eshte krijesa me e forte brenda jush dhe eshte kthyer ne parazit i energjise tuaj