Kryemadhi, krah për krah me Bashën dhe Berishën në Tropojë

Kryemadhi, krah për krah me Bashën dhe Berishën në Tropojë

103
0

Sot, në qendër të qytetit në Bashkinë e Tropojës është përuruar shtatorja e Azem Hajdarit. Të pranishëm përveç familjes Hajdari kanë qenë ish-kryeministri Sali Berisha, kreu i PD-së Lulzim Basha, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, Princ Leka, Daut Haradinaj, vëllai i kryeministrit të Kosovës, Fatmir Mediu, si dhe deputetë të zonës.

loading...