Kolegët e “fundosin” Çiljeta Xhilagën, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares superseksi

Kolegët e “fundosin” Çiljeta Xhilagën, ja çfarë i ka ndodhur këngëtares superseksi

341
0

Ka një lajm të keq për Çiljetën…Votat e kolegëve e kanë lënë jashtë natës finale. Ajo u rikthye në Këngën Magjike me baladën  ‘Hajmali’ pas 2 vitesh mungesë. Kjo është hera e parë që Çiljeta nuk këndon në netët finale të këtij spektakli muzikor. ‘Hajmali’ ishte një baladë me muzikë të Elgit Dodës dhe tekst të Olti Currit.