“Koka bën, koka pëson”, Rama paralajmëron bizneset: Do paguani…

“Koka bën, koka pëson”, Rama paralajmëron bizneset: Do paguani…

72
0

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ditën e sotme që sërish të japë një mesazh të qartë për të gjithë bizneset që nuk respektojnë ligjin duke thënë se ata që do të abuzojnë me të do ta pësojnë.

 

“Koka bën koka pëson dhe nuk thotë kot populli, tahmaja e madhe të le pa gjë🤮Vazhdoni bosa vazhdoni, luani si miu me macen me shtetin e me konsumatorin, se do ta paguani me qimet e kokës këtë lojë; kush më shpejt e kush më vonë, o do futet në Rreshtin e Ligjit, o do mbetet me gisht në gojë🤭”, shkruan Rama.

 

Ai ka publikuar edhe fotot e disa bizneseve që tashmë janë bllokuar.

loading...