Klaudia Pepa blen apartamentin luksoz në Itali! Modern dhe me hapësirë, balerina...

Klaudia Pepa blen apartamentin luksoz në Itali! Modern dhe me hapësirë, balerina e pakursyer (VIDEO)

301
0

Klaudia Pepa ka treguar pamje nga apartamenti modern që ka blerë se fundmi në Itali.

Balerina Klaudia Pepa, tashmë prej vitesh e ka zhvendosur karrierën e saj në Itali, dhe duket se çdo gjë po i shkon shumë mirë. Tashmë ajo ka arritur të blejë dhe apartamentin e saj në shtetin fqinj, të cilin e ka arreduar në mënyrë modern.

 

E pakursyer, Klaudia Pepa blerë një apartament me hapsirë, ku në sy bien pikturat të vendosura në muret e apartamentit, të cilat kanë kuptime të veçanta për balerinën. Gjithçka e re, kuzhinë modern, ngjyrat që dominojnë janë e bardha dhe bezhë e lehtë.