Kjo FOTO e Mihrije Brahajt do t’iu lërë pa fjalë

  325
  0

  m_1475477113-2350171Mihrije Braha, këngëtarja e cila shquhet për bukuri edhe përkundër viteve që ka, të bën të dyshosh paksa kur sheh fotografinë e mëposhtme.

  Mihrija gjithmonë e ka mohuar të ketë përdorur botoks, por a tregon kjo foto e bërë kohë më parë, të kundërtën?

  Ajo ka deklaruar se bukurinë e ka me gjene dhe nuk ka përdorë ndonjë produkt për mbushjen e mollëzave.

  Shperndaje