Kjo është shtëpia super-luksoze e Ponit

Kjo është shtëpia super-luksoze e Ponit

236
0

 

Është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për Ponin, e cila si rrallëherë na ka prezantuar me familjen e saj, shkruan Artistët Shqiptarë.

Si duket Poni ka filluar të ‘zbutet’ pak, kështu duke na prezantuar me djalin e saj Frenk.
Pas djalit ajo në Instastory ka postuar dhe një pjesë të dhomës së djalit të saj të vetëm.

Pamjet brenda dhomës janë vërtet mahnitëse si në përralla./Artistët Shqiptarë/

17328002-10208477734157033-2134788248-n_1489436295-2902139

17328191-10208477734197034-481385906-n_1489436291-7452658