Kim ofendohet nga motra, pasi nxjerr thithkat jashtë (Foto)

Kim ofendohet nga motra, pasi nxjerr thithkat jashtë (Foto)

4973
0

kim_1472841262-221599

Show familjar i Kardashianëve jo gjithmonë kalon si duhet.

Madje njëra nga motrat Khloe Kardashian ka thënë se motra e saj Kim ishte veshur si një “prostitutë” me një fustan të shkurtër të ngushtë, e të zi.

Kurse vetë Khloe më pas kishte publikuar një fotografi të saj në Instagram e veshur me xhinse dhe një bluzë të hapur pothuajse e gjitha tek gjoksi.

Ndërsa Kim di nganjëherë edhe ta teprojë. Kim ka vërtetë të pasme të mëdha por jo edhe gjoksin. Ajo gjithmonë mundohet që të tregojë gjoksin sa më shumë të mundet kështu nganjëherë duke treguar pothuajse edhe “thithkat” vetëm e vetëm që të duket se ka një gjoks të tillë të ngritur e që në fakt nuk është i tillë, transmeton Indeksonline.

Dhe nëse analizohet mirë kjo përpjekje e saj del të jetë mjaft e shpifur sidomos në një fotografi të fundit nga ajo.