Këto janë vajzat shqiptare që dikur rrinin në krahët e Donald Trump...

Këto janë vajzat shqiptare që dikur rrinin në krahët e Donald Trump (Foto)

475
0

Disa bukuroshe shqiptare kanë pasur mundësinë që të takohen me kandidatin për president të SHBA-së, Donald Trump.

Janë kryesisht kosovaret të cilat kanë arritur të përfaqësojnë shtetin në Miss Universe, ato të cilat kanë takuar organizatorin e spektaklit, shkruan Magazina.al

Ato bile kanë si kujtim edhe nga një fotografi me miliarderin Trump, i cili është organizator i “Miss Universe”.

Ato janë: Zana Krasniqi (Miss Universe Kosova 2008), Bleona Qerreti dhe Marigona Dragusha (Miss Universe Kosova 2009), tri nga bukuroshet shqiptare që janë fotografuar me Trump.