Këtë se kishte bërë ndonjëherë Ghetto Geasy për Marinës

Këtë se kishte bërë ndonjëherë Ghetto Geasy për Marinës

261
0

Kush e priste që reperi “i fortë” mund të zbutej kaq shumë?
Ai gjithmonë është njohur si don zhuan, por këtë herë duket se situate i “ka dalë nga kontrolli”. Ghetto Geasy është shprehur vazhdimisht me fjalë të forta për Marinën, duke e quajtur edhe “ëife” në një nga postimet e tij. Megjithatë një dedikim kaq romantik nuk besojmë që ta ketë bërë ndonjëherë gjatë gjithë jetës së tij sentimentale. Autori i shumë hiteve ka postuar një foto të bjondes bukuroshe me fustan nuseje dhe në rast se kaq nuk mjafton për t’u vënë flakën zërave për martesë, mbishkrimi i fotos çertifikon gjithçka. “Mes ëndrrës dhe realitetit nuk ka asnjë ndryshim, sepse ti di të bësh realitet gjithçka kam ëndërruar…po pres me padurim ditën kur të të shoh nuse” ishin fjalët e tij. A ka nevojë për koment  shkruajnë Artistët shqiptarë ?

ghettooo