Kështu u veshën VIP-at në dasmën e Besit dhe Xhensilës

Kështu u veshën VIP-at në dasmën e Besit dhe Xhensilës

696
0

Përveçse një vend plot muzikë, ushqim, pije, qejf, miq të mirë, të afërm, dasmat nuk mund të mendohen edhe pa një veshje të bukur.

Sigurisht, janë vajzat ato që parapërgatiten javë të tëra për të dalë sa më mirë në ceremoni, por edhe djemtë nuk mbeten pas.

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur dasma e këngëtares Xhensila Myrtezaj (Kallaku) dhe aktorit Bes Kallaku, të cilët kanë mbledhur një numër të madh personazhesh të njohur të ekranit nga fushat të ndryshme.

Dhe si gjithmonë kurioziteti për veshjet është i madh, por mos u shqetësoni, sepse më poshtë do t’ju tregojmë se si u veshën mbrëmë vipat tanë! /Blitz.al/

  1. Gaz Paja dhe Lorik Canj
loading...