Këngëtarja shqiptare largohet përfundimisht nga Shqipëria: “Do të më marrë malli shumë…”

Këngëtarja shqiptare largohet përfundimisht nga Shqipëria: “Do të më marrë malli shumë…”

459
0

Një tjetër këngëtare shqiptare do të largohet përfundimisht nga Shqipëria.

Pak kohë më parë, ajo i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë e saj, ndërsa pak minuta më parë ka njoftuar nëpërmjet një statusi në Instagram largimin nga Shqipëria.Bëhet fjalë për Ertila Kokën, e cila ka marrë këtë vendim dhe ka preferuar ta ndajë atë me fansat e saj.Ertila do të shpërngulet përfundimisht në Milano, duke nisur një jetë të re larg familjes, vendit ku u rrit Tiranës dhe pranë njeriut të zemrës.

Por ajo ka premtuar se shumë shpejt do të kthehet në muzikë me projekte muzikore, ndaj fansat e saj nuk duhet të dëshpërohem