Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë: Zbulon gjininë dhe emrin...

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë: Zbulon gjininë dhe emrin e bebushit

433
0

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini është bërë nënë për herë të parë.

8 Marsi e ka gjetur nënë të një vogëlusheje Anjezën, e cila ka dhënë lajmin e bukur në Instagram.

Anjeza ka zbuluar se është bërë nëna e një vajze të vogël “sa një gogël”, ndërsa ka treguar edhe emrin që i ka vendosur vogëlushes, e cila quhet Victoria Kelis Connolly, shkurt Tori.

 

“Dita e parë e gruas si nënë. Përshëndeteni vajzën time të vogël Tori, Victoria Kelis Connolly 💕💕💕💕 Këtë vit festoj ditën e gruas si një mami e një vajze të vogël sa një gogël 😍👩‍👧që quhet TORI”, shkruan ajo.

Në nëntor 2018 Anjeza Shahini dha lajmin e bukur se ishte në pritje të ëmbël.

Këngëtarja shqiptare është larguar prej kohësh nga Shqipëria për të jetuar krah bashkëshortit të saj, diplomatit anglez Paul Connolly.

Dyshja u martua në vitin 2015 në një ceremoni private në Britaninë e Madhe.