Këngëtari i njohur: Nuk flas me Anxhela Peristelin

Këngëtari i njohur: Nuk flas me Anxhela Peristelin

91
0

Prej vitesh miq shumë të mirë dhe kanë realizuar një bashkëpunim shumë të suksesshëm së bashku me këngën “T’kam bërë të qash”.

Mirëpo së fundmi u përfol se dyshja i kanë dhënë fund miqësisë pasi Eriku nuk shkoi në koncertin e Anxhelës.

I ftuar në emisionin e mëngjesit, “Ditë e Re” këngëtari Erik Lloshi, ka reaguar duke thënë se nuk flet me Anxhelën.