Kemi dasmë! Vajza e Eli Farës po i jep fund beqarisë me...

Kemi dasmë! Vajza e Eli Farës po i jep fund beqarisë me biznesmenin nga Shkodra!

233
0

Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë. Kësaj here, ajo na ka prezantuar vetë me partnerin e saj të zemrës, duke ndarë një foto me të në Instagram.

Megjithëse nuk e ka treguar emrin, Marina ka bërë publike fytyrën e djalit që i ka vjedhur zemrën.

Cifti ka pozuar në makinë dhe në foto kanë vërshuar komplimentat për dyshen, por vëmendjen na e mori komenti i të ëmës së Marinës, Elit.

Këngëtarja, e cila ka pëlqyer foton e të bijës me ‘dhëndrin”, ka komentuar gjithashtu emojin e dy fytyrave të buzëqeshura, duke lënë të kuptohet se “e miraton” lidhjen e tyre dhe e pëlqen partnerin e Marinës.

Megjithëse Marina preferoi të mos e zbulojë identitetin e tij, burime për “Panorama Plus” kanë treguar se mashkulli në fjalë quhet Alis dhe është një biznesmen nga Shkodra.

Madje, çifti ka planifikuar dasmën e cila do të mbahet sipas traditave, po në Shkodër.

Sipas të njëjtave burime, çifti është njohur mes miqve të përbashkët dhe tashmë Marina është prezantuar si “nusja në Shkodër” e familjarëve të Alis. Mbetet të presim për të tjera detaje nga dasma e tyre!