Kë po ‘thumbon’ Meta?! “Ka guximtarë që ngjiten lart, pa llogaritur rrezikun...

Kë po ‘thumbon’ Meta?! “Ka guximtarë që ngjiten lart, pa llogaritur rrezikun në kthim” (VIDEO)

435
0

 

 

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë ditë të shtunë ta kaloi në plazh, ndërsa ka gjetur një shoqëri të veçantë.

Meta ka publikuar një video, ku shihet duke përkëdhelur disa mace, ku një prej tyre (guximtari) tenton të ngjitet në tendë. Me nota ironike Meta thotë se “Një mëngjes me një “buqetë” macesh, gjithmonë relaksues! Ato janë të dashura dhe ledhatare. Por ka edhe ndonjë guximtare që ngjitet lart, pa llogaritur rrezikun në kthim. Unë qëllova aty, për t’ia bërë të lehtë zbritjen”,

POSTIMI I PRESIDENTIT META

Një mëngjes me një “buqetë” macesh, gjithmonë relaksues! Ato janë të dashura dhe ledhatare. Por ka edhe ndonjë guximtare që ngjitet lart, pa llogaritur rrezikun në kthim. Unë qëllova aty, për t’ia bërë të lehtë zbritjen.
Ju uroj një fundjavë të këndshme dhe të mbarë!

 

Një mëngjes me një "buqetë" macesh, gjithmonë relaksues! Ato janë të dashura dhe ledhatare. Por ka edhe ndonjë guximtare që ngjitet lart, pa llogaritur rrezikun në kthim. Unë qëllova aty, për t'ia bërë të lehtë zbritjen.Ju uroj një fundjavë të këndshme dhe të mbarë!

Posted by Ilir Meta on Saturday, September 7, 2019