Kastro Zizo i propozon për fejesë këngëtares shqiptare dhe neve na u...

Kastro Zizo i propozon për fejesë këngëtares shqiptare dhe neve na u bënë sytë si zemra! (Foto)

290
0

Që Kastro Zizo është një nga personazhet më tip dhe me më të papritura në showbizin shqiptar kjo është diçka që dihet dhe nuk do shumë për tu kujtuar. Por nëse kemi menduar se Kastro është qetësuar disi këto kohë dhe nuk ka shkaktuar ndonjë tërmet, u gabuam.

Gjatë një InstaLive që Bebe Rexha kishte hapur për fansat e saj, mori aty një propozim po live nga Kastro Zizo. “Brenda këtij viti të fejohemi bashkë” – i ka shkruar ai ndërkohë që gjithë momentin e ka shpërndarë edhe në profilin e tij në Instagram.

Sigurisht kjo ka qenë një shaka nga ana e Kastros, ose ndoshta, po të kthente një përgjigje pozitive Bebe, nuk do ishte dhe aq shaka apo jo…/Blitz.al/