Kallashi me kallash në dorë jep një mesazh (Foto)

Kallashi me kallash në dorë jep një mesazh (Foto)

340
0

kallashi-2-848x478

Ajo u bë shumë e famshme me vallëzimin e saj dhe nofkën “Kallash” për të cilën përmes një fotografie në rrjetet sociale kishte deklaruar se sa rëndë është emri i famës, shkruan Kosovarja.

Shumë e komentuar për linjat, vallëzimin provokues dhe arritjen e shpejtë të famës, ajo vazhdon ta mbajë këtë tempo për ndjekësit e saj të shumtë.

kallashi_1475323891-2384311

Shperndaje