Kalendar “bomb” i Partizanit . Tiraspoli sfidant I radhës!

Kalendar “bomb” i Partizanit . Tiraspoli sfidant I radhës!

216
0

Asgje nuk ka mbaruar!  Te enjten e ardhshme luajme ne turin e dyte te Europa League kunder Sherif Tiraspol. Ndeshja e pare luhet ne Tirane, ne 25 Korrik 2019.  Ultrasit e Partizani ju bejne thirrjeve mbeshtetesve  te vijne ne stadium dhe te mbeshtesin ekipin. Sherif Tiraspol nuk eshte ne nivelin e Karabak dhe tani eshte mundesia per te bere hapin e madh. Qe sot duhet te nisim organizimin dhe te lajmerojme ke te mundemi per te qene prezent ne stadium. Te gjithe bashke e kalojme turin!