Ka hequr “kile” dhe shikoni sa seksi është bërë kosovarja prezantuese

Ka hequr “kile” dhe shikoni sa seksi është bërë kosovarja prezantuese

359
0

Prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri në fotografitë që poston në rrjetet sociale duket shumë seksi.

Ajo ishte shumë e plotë, por tani është dobësuar dhe format e saj trupore janë tejet tërheqëse.

Blerona ka hequr kilogramët e tepërt e tani është në formë mjaft atraktive.