Juventus – Real Madrid, zbulohet lista e ekzekutuesve të penalltive në finale

Juventus – Real Madrid, zbulohet lista e ekzekutuesve të penalltive në finale

104
0

Juventus dhe Real Madrid, ndeshja finale po afron. Sipas Football Italia penalltitë te Juventusi do t’i ekzekutojnë: Paolo Dybala, Miralem Pjanic, Leonardo Bonucci, Sami Khedira dhe Dani Alves. Kurse, Gonzalo Higuain nuk do të gjuaj penalltinë pasi ka një histori shumë të keqe në nivel klubi dhe ndërkombëtarë. Ndërsa, te Real Madridi penalltitë do t’i gjuajnë: Cristiano Ronaldo, Karim Benze,  Luka Modric, Marcelo, Sergio Ramos.

loading...