Jul Deda prezanton anëtarin e ri në familje (Foto)

Jul Deda prezanton anëtarin e ri në familje (Foto)

281
0

Me anë të një postimi në rrjete sociale, aktori i njohur, Jul Deda ka dhënë lajmin se një tjetër anëtar i është shtuar familjes së tij.

Ndërsa poston fotot e para të nipit, Juli e mirërëpret edhe me një status domethënës.

“Mire se erdhe ne familje Domenik Deda. I dashur nipi im, “taksirat” e ke te jesh pjese e nje familje te thjeshte shqiptare, qe eshte munduar, pa hile, te vere ndonje tulle modeste ne kete vend dhe shpresoj qe ti ta vazhdosh kete tradite dhe jam i bindur se keshtu do jete. Paç jete te gjate dhe te mbushur plot me suksese. Ne te duam shume….shume shume”, shkruan Juli.

foto galeri