Jim Belushi hap një bar-kafe dhe i vë një emër shumë shqiptar

Jim Belushi hap një bar-kafe dhe i vë një emër shumë shqiptar

130
0

Aktori i madh i humorit me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ka hapur një bar-kafe në ambientet e  fermës së tij në Oregon të Shteteve të Bashkuara. Dhe e dini si e ka pagëzuar? “Engjëll Cafe”, një emër tipik shqiptar. Ai ka postuar një foto së bashku me mikun e tij para bar-kafesë dhe nuk kanë munguar komentet entuziaste të fansave të tij shqiptarë. Belushi ka vite që qëndron larg aktrimit duke u kujdesur për fermën e tij. Ai ka gjetur paqen dhe ekuilibrin mes natyrës dhe kafshëve.

https://www.instagram.com/p/CBjyK4NhA-0/?utm_source=ig_embed

loading...