Jep dorëheqjen regjisori, Top Channel anulon këtë emision

Jep dorëheqjen regjisori, Top Channel anulon këtë emision

433
0

Pak kohë më parë u fol për një bashkëpunim mes Nevina Shtylla dhe Flor Gjinit duke sjellë sërish emisionin Summer Fest në Top Channel.

Por burime për “Imalbania” kanë treguar se emisioni është anuluar

Burimet bëjnë me dije që shkak për anulimin tij janë bërë mungesa e fondeve dhe gjithashtu largimi i regjisorit të njohur në “Top Channel”, Ergys Lubonja.

Mësohet se ai dha dorëheqjen pas një debati me drejtuesit e ‘Top Channel’ ka dhënë dorëheqjen.

Burimi Xing.al