Jennifer Lopez me veshje sportive në Miami, mahnit me paraqitjen

Jennifer Lopez me veshje sportive në Miami, mahnit me paraqitjen

203
0

Ajo është duke bashkëpunuar me Netflix për filimin e ri “The Mother”.

Dhe pas disa orësh që e zbuloi një të re të tillë, Jennifer Lopez është parë duke dalë për të shëtitur, shkruan Daily Mail.

51-vjeçarja kishte zgjedhur këtë herë një veshje sportive, teksa dilte nga vetura luksoze në Miami.

 

Nënë e dy fëmijëve kombinoi edhe bluzën edhe pjesën e poshtme, ndërsa dominonte tek ajo ngjyra e vjollcë.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Jlo është parë duke përdorur maskë mbrojtëse, kurse e mbuloi fytyrën edhe me një palë syze.

Sidoqoftë kësaj, roli në filmin e ri do të shfaqë aktoren duke u përkujdesur për vajzën, pasi vite me radhë nuk ishte prioritet për të.