“Je thjesht një tr*p”, Rezart Veleshnja nxehet keq me Ramën: Ne le...

“Je thjesht një tr*p”, Rezart Veleshnja nxehet keq me Ramën: Ne le të vdesim, vetëm ti…

548
0

Aktori Rezart Veleshnja përmes një video që ka publikuar në Instagram ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, që sipas tij është shndërruar në një personazh filmash, aq shumë sa qëndron përpara ekranit.

 

“Po më thoshte nipi aman dua filmin, dua filmin, i them të keqen xhaxhi nuk është film, është Edi Rama që tani ka hapur dhe tre televizione të vetat, ertv1, ertv2, ertv3, po na bën psiqik.

 

Të lutem i thashë se është dhe kryeministër, ik me ndonjë vend nja shtatë ditë aman se na mbyte, lumsi ti ne punojmë për ty, ti pasurohu, ne le të vdesim, le të shkojmë edhe në gropë, ne të duam shumë Edi Rama.

 

Ka dhe ertv muzik, do ketë edhe një tjetër që shet kolltuqe dhe divane”, shprehet Rezarti.

 

‘’Xhaxhi Ed-ere xhaxhi Ed- ere e ke gojen me sheqer me sheqer e cokollat ti o shok je thjesht nje trap!”, shkruan Veleshnja bashkëngjitur videos.