Ja si nis java në të gjithë vendin MOTI e hënë...

Ja si nis java në të gjithë vendin MOTI e hënë 30 shtator 2019

178
0

RESHJET

Nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.