Ja kush eshte idhulli i Ences !!

Ja kush eshte idhulli i Ences !!

957
0

Enca, është këngëtare e re, por shumë e angazhuar dhe me numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Megjithëse kaq e pëlqyer fansat mund të mos dinë shumë gjera për te.

Emri i saj i vërtetë është Ruensa. E gjatë 1.72 cm dhe vegjetarianë, ajo thotë se ende nuk ka ndonjë operacion plastik.

Ka qenë nxënëse e shkëlqyer derisa është e talentuar në aktrim.

Ngjyra e preferuar e Encës është ajo vjollcë dhe ndryshe nga vajzat tjera urren fluturat dhe shopingun.

Thotë se është shumë e ndjeshme, se i do kafshët dhe aventurat.

Enca thotë se është single, derisa idhulli i saj është Lady Gaga sic duket edhe ne kete video kur Enca i ka dedikuar nje video këngetares me famë botërore. Nuk e dimë akoma nëese Lady Gaga e ka parë videon./M.SH/Publialb

 

Shperndaje