“Ja kështu..”/ Topalli thumbon opozitën për Zgjedhoren: Pasi pushoi ‘çështjen gjykata’, rikthehen...

“Ja kështu..”/ Topalli thumbon opozitën për Zgjedhoren: Pasi pushoi ‘çështjen gjykata’, rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

372
0

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ka thumbuar kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe kreun e qeverisë, se po rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit. Në një postim në Facebook, Topalli shprehet se pasi gjykata pushoi çështjen ndaj Bashës, ata u kthyen përsëri te njëri-tjetri.

 

“Ja keshtuuu… pasi pushoi “çështjen gjykata”.. rikthehen përsëri ne krahët e njeri-tjetri”, shkruan Topalli.