Ja çka kanë të përbashkët Marina Vjollca dhe Zanfina Ismaili (Video)

Ja çka kanë të përbashkët Marina Vjollca dhe Zanfina Ismaili (Video)

72
0

 

Këngëtarja Zanfina Ismaili ishte pjesë e rubrikës ‘Kë Zgjedh’ në emisionin ‘Mirage’. E mes Luanës dhe Marinës, ajo ka zbuluar një detaj që e lidhë me këtë të fundit.  Për të kuptuar se çka kanë të përbashkët Marina Vjollca dhe Zanfina Ismaili klikojeni në minutën e 1:04 të videos.

loading...