Ja çfarë bën Maluma para se të vijë në Shqipëri

Ja çfarë bën Maluma para se të vijë në Shqipëri

354
0

Maluma pritet që të mbajë një koncert në sheshin Nënë Tereza në Ditën e Verës në 14 mars. Por para se të vijë në Shqipëri, këngëtari i famshëm ka festuar ditëlindjen e tij duke mbushur plot 26 vjeç.

 

Lajmin e ditëlindjes Maluma e ka bërë nëpërmjet një postimi në Instagram ku i dedikon edhe një shkrim të shkurtër vetes në spanjisht.

 

Ai u bë i ardhshëm falë bashkëpunimeve me këngëtarët si Shakira, Jason Derulo, Ricky Martin, J Balvin apo Madona. Shumë ferma, të cilat e kanë fiksim do të kenë mundësinë për të realizuar ëndrrën e tyre që të ndjekin koncertin e tij dhe pse jo për të bërë foto nëse janë të favorizuara nga horoskopi.

 

Por kjo ka një kosto pasi nuk është e lehtë të sigurosh një foto me këngëtarin. Mjafton të blesh një biletë që quhet ‘Meet and Greet’ për vetë 370 dollarë dhe kjo foto do të bëhet realitet./